the.autumn.came.after.us

bloglovin

|Zara fur boots|H&M scarf|Bermona Trend London hat with feathers|2nd handshop necklace|

The fall just came after us. Since I got back from warm Croatia, I had to addapt a new environment in London during London Fashion Week, when the weather was changing so fast. Then go back to middle west, which was still sunny till today. ..hmm what´s my point to telling you that, don´t really know. Well, I know one thing, IT IS TIME TO TAKE OUR COATS TO THE CLEANING SERVICE to look gorgeous as every season.
Have a lovely Sunday beauties  and I am really jealous, if you don´t need the ´fur´ yet.

Podzim si náš znovu našel. Od té doby co jsem se vrátila z teplého Chorvatska, jsem se musela hezky přizpůsobit novému prostředí v Londýně během Londýnského Fashion Weeku, jelikož počasí se měnilo každou minutou. Poté jsem se vrátila zpět na středozápad, kde až do dnes svítilo sluníčko…hmm ale proč Vám tohle vlastně povídám opravdu netuším. Ale rozhodně vím jednu věc, JE ČAS NECHAT VYČISTIT NAŠE KABÁTY PLNÉ MOLŮ, abychom vypadaly opět skvěle jako každé roční období.

Užijte si zbytek neděle krásky/krasavci a jedna věc, pokud ještě nepotřebujete ten zmiňovaný kožich, tak Vám to opravdu závidím.

Love. Radana.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...