the day after

bloglovin

EN:
Hello girlies, I am having a hard time right now, got sick again, I hope it is gonna be over soon. So yesterday was my first day, when I got outside, not looking that bad right? :D I took my favourite sweater, it is so comfortable and warm in this English weather. My favourite old Zara fur boots, I hope they can still be with me this season, my Veromoda real leather jacket, which I can´t be without as well as my Benetton handbag, small but practiacal to be honest.

Right now I am getting busy with planning for one of my independent projects. Especially this one, I AM UNIQUE fashion project, you will have the chance to see it in February here in Worcester, can´t beleive it has been already one year since we started planning and make it happend. But this year, it is going to be massive. There is so many other stuff going on right now (like my last year at the university, which I shoudn´t forget that I am IN). I am preparing a new header for my blog and want to make it fresh for a 1st birthday of my blog which will be soon; in December ;), so you are very welcome to share an opinion, advice, what you like and don´t like. Some other things back in Czech will be happening, but it is still time – and I hate it when people broach something and then don´t finish it, well I just did the same -, but that´s the way it is sometimes.

Have a lovely weekend beauties and enjoy the sunny weather. Love. R.

CZ:
Jak už to tak vypadá, tak zrovna teď nesrším energii, znovu se mi povedlo onemocnět, tak jen doufám, že už se z toho brzy dostanu. Včera to byl první den, kdy jsem se dostala na vzduch, tak jsem musela pořídit pár fotek, nevypadám zas tak hrozně, hee? :D V mém oblíbeném svetříku, bez kterýho teď nedám ani ránu, jelikož je tak pohodlný a teploučký do tohohle anglického počasí. Moje oblíbené botky ze Zary s kožíškem uvnitř, doufám, že se mnou vydrží ještě tuhle sezónu a moje kožená bundička z Veromody, nesmí chybět, stejně jako kabelka Benetton, která je malička, ale praktická.

Za posledních pár dní, jsem nedělala nic jiného, než strávila čas nad plánováním pár mých ´projektů´. Zvláště I AM UNIQUE fashion project, který (možná někdo z Vás) bude mít šanci vidět v únoru tady ve Worcesteru. Když tak nad tím přemýšlím, nemůžu tomu uvěřit, že už je to rok, co jsme tenhle projekt začali; tenhle ročník bude velikánský. Taky hodně dalších věci se děje kolem mě (třeba to, že by sem měla vzít v potaz můj poslední rok na univerzitě, a začít pro to něco dělat, abych úspěšně ukončila :D), připravuji nový vzhled stránky (hlavně titulek a něco málo kolem), protože se blíží první narozeniny mého blogu, v prosinci ;). Pokud máte nějakou nápad, nebo radu, neváhejte a pošlete mi je, budu víc než ráda. Taky pár dalších věci se bude dít v Čechách, ale na to je ještě čas, tak si musíte počkat – oh jak já nemám ráda, když nědo něco nakousne a pak to nedořekne, tak se omlouvám -, ale jinak to zrovna nejde.

Užijte si krásný sluneční víken. Love. R.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...