Versace for H&M

bloglovinEN: Just a few more days, on Thursday, 17th November 2011, you we´ll be able to purchase items of Versace for H&M in selected stores, see the the list of the stores, to be sure your area is covered. If you live close to Birmingham, that´s the city where I am gonna be waiting to take one, so maybe see you there, hopefully I´ll be able to pick few pieces which I really like. You curious, which one I am gonna choose? Check back on Thursday :). The shopping spree is restricted, so it is gonna be crazy shopping.

See the video of amazing event in New York couple days ago, as so many celebrities were invited as well as some bloggers too.

CZ: Jen pár dní, ve čtvrtek 17. listopadu 2011, se konečně dočkáme na kolekci od Versace ve vybraných obchodech H&M, podívejte se, jestli Váš okolní shop je na uvedený na listu. Já se rozhodně vydám do Birminghamu na tohle šílenství, jelikož sem se opravdu zakoukala do pár kousků. Pokud jste zvědaví jaký kousek si vyberu, mrkněte ve čtvrtek na theczechgirl.com.

Také se podívejte na video, které jsem umístila nahoře. Fashion Show doprovázená večírkem, plných celebrit a pár bloggerů. Kdo by taky nepřijal pozvánku, viďte.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...