Versace for H&M piece

bloglovin

EN: ´As longest I can get one piece form the store, I´ll be more than happy´. Well, it did happend, but not really. I got to store yesterday in Birmingham a bit after 11 am, as I am not a morning person, but 11am?? The store in Birmignham Bullring was sold out, everything from Versace! I am a bit dissapointed as I didn´t get what I wanted. I got a red dress, which I will need to find out where I am gonna where them, because it is not my style at all. Well, still waiting for the purple/blue leggins (as a fun of leggins, it is a must) on the photo above, which I was lucky to order it online, and they suppose to arrive in three weeks. Hmm so let´s wait.

btw. I spoke with the sales assistant in H&M, she said it wasn´t that crazy as other designer collaboration like last year for example Lanvin (in that time, my blog did not exist :D). So Versace, you getting less and less popular.

CZ:  “Alespoň  jeden kousek, kdyby jsem si mohla odnést domů, tak budu velice šťastná”. No dobrá, podařilo se, ale víceméně nepodařilo. Když jsem se dostala do Birminghamského obchodu H&M tak nějak po 11 hodině dopoledne, jelikož nejsem ranní ptáče, aby jsem postávala ve frontě už od 8 ráno, ale 11 hodina odpoledne? A v tom obchodě bylo vše vyprodané, vše od Versaceho. Docela mě to zamrzelo, protože sem si neodnesla to co jsem chtěla. Jediné co mi tam padlo do oka (víceméně mi nic jiného nezbylo) než si vyzkoušet ty červené šaty dole na fotce, teď jen vymyslet, kam si je obléci. Alespoň ještě něco na mě čeká, legíny nahoře na modelce, by měli dorazit za pár týdnů. Hmm, tak mi nezbývá něž si počkat.

btw. Když jsem mluvila z jednou s prodavaček v H&M, tak mi povídala, že letos to nebylo až tak šílený, jak s jinými designery, s kterými  H&M spolupracovalo, jako například Lanvin minulý rok (můj blog v této době ještě neexistoval :D). Což znamená, Versace ztrácí na své popularitě.

(H&M photos + photos taken by me)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...